Posted by & filed under Uncategorized.

Loading

Kuzey Yarım Küre’de ise tam tersi olur. Gün içinde harcamalarınıza özen gösterin. 16, 11 Nisan 2020 UTC. Tefsir i İbn i Ebî Hâtim, Hadis No: 387. Haliç’e en yakın olan tepede bulunan yapı, sade yapısı ve manzarasıyla İstanbul’da tarihi camiler arasında ziyaret edilmesi gereken yerlerden. Ortaöğretim kurumlarını bitirmiş olanlar. Kapağı açtığımdaysa sönmüş bir kekle karşılaştım. Bu süreçte holter cihazı ile belli aralıklarda hastanın kan basıncı ölçülerek kayıt altına alınır. Bu sırada ev buram buram ekşimiş hamur kokuyor. Depolamayı güçlendirin. Malmö university international students. Öğretmenlik ve yazarlık yılları. Secdede 3 kez Subhane Rabbiyel Ala denilir. Son dakika haberleri ve en güncel haberler Haberler. Ayrıca, bazen zürafaların alnında üçüncü bir boynuz büyür, ancak bu yaygın değildir. Karşınızda Valorant için çalıştırabileceğiniz harika bir triggerbot var. Google Play Hizmetler uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. TEVRAT bulunmasından sonra bu kitap, Tanrı’nın İsrâiloğulları için koyduğu kanunlar mecmuu olarak kabul edilmiştir. En iyi maya yararlarından biri. Eğer turkuaz denizin tadını çıkarmak isterseniz de istikametiniz tabii ki Tsamadou ve Mykali’nin plajları olmalı. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Tam koyulaşmadan kremayı ekleme.

Rekabette Öne Çıkmak İçin yeni sorento ne zaman gelecek Kullanmak İçin 3 Basit İpucu

Bir dosya nasıl silinir?

Bir bebeğe nasıl meme verebilirsiniz. PROJENİN TAMAMLANMA TARİHİ: Mart 1997. YÖKDİL sonuçları 2 3 hafta içerisinde açıklanmaktadır. İdrîsî`ninharitalarının Amerika`nın keşfi sırasında Kolomb tarafından kullandığıdüşünülmektedir. Yatırım Dünyam “Demo’ya Başvur” menüsünde yer alan form doldurulması ile mail adresinize iletilecektir. Yonca bitkisinin adaptasyon kabiliyeti çok geniştir. 1 ay konuşup ayrılmak. HalideEdip Adıvar Zeyno’nun Oğlu Hakkında İnceleme ve Özeti. İnternet sitesi: elma. Suyu depolama kapasitesi miktarı ortalama 100. Caner Kurtaran’ın avukatı Mehmet Tevfik Taşkın da müvekkilinin denetimli serbestlik uygulamasına katılmadığı dönemde uyuşturucu kullanmadığına dair raporu mahkemeye sundu. Bunun sonucunda ishal gibi faktörler ortaya çıkar. Yemek pişirirken, yemek yerken eklenen tuz miktarlarına dikkat edilmelidir. Anlattıklarının içinde önemli olan hep hikayenin kendisi olurdu. Kayıttan sonra, Sorumlu Site Eczacısı eczane kaydını ancak gereksinimleri karşıladıklarını onaylayarak etkinleştirebilir ve aşağıdaki noktaları onaylayarak tüm iPLEDGE gereksinimlerine uyacaktır. Dâvûd’a İbrâni dilinde Zebûr kitabı geldi. Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İsa Uysal, Dilek Livaneli’nin tamamen kendi gayretleri ve çabasıyla bu ödülü sonuna kadar hak ettiğini dile getirdi. Yabancı Damat Yunanistan’da fenomen oldu, evlerde, kafelerde, taksilerde, otobüslerde, tavernalardaki sohbetlerde, her yerde konuşuldu. 2 Ayarlar Menüsünde Erişim kolaylığı’na tıklayın. Tarifleriniz kesinlikle tutuyor. Günümüzde İncil’e ek, havarilerden Barnaba tarafıından yazıldığı öne sürülen bir İncil’den de bahsedilmektedir. Vücudunda ciddi oranda sıvı kaybı dehidrasyon olan hastalarda sağlık uzmanı kandaki elektrolit seviyelerini ve böbrek fonksiyonlarını kontrol etmek isteyebilir. YÖKDİL’de adayların karşısına birden çok soru tipi çıkmaktadır. Ben de onunla film çevirip çevirmeme konusunda çok düşündüm, ama sonunda kararımı verdim. Dünya düzdür diye yuvarlak dünyaya tek tek itirazlar getirmenin bilimsel bir geçerliliği yoktur. O an geldiğinde kendinizi tanıyor olmak yeterli.

Profesyonellerin yeni sorento ne zaman gelecek'ü Tanıtmak İçin Kullandığı Süper Kolay Basit Yollar

Yeni Zelanda’nın başkenti neresidir?

Amatem amacı; alkol ile madde bağımlısı olan kişilerin tedavi görmesini sağlamak ve aynı zamanda bu tür bağımlılıkların önlenmesine yardımcı olmaktır. Hatta telefonların şarjı tamamen tükenmeden, yaklaşık %20 %30 civarında şarja takmak pil sağlığı açısından çok daha iyi. Vatan haini tanımı baştan yazılsın o zaman. Yy’ın başlarında yapılmıştır. Please enter an answer in digits. Boyumuzu, eklemlerimizi ve kemiklerimizi kaslarımızı esneterek uzatamayız. Araştırma 16 74 yaş aralığındaki bireyleri https://hukukidestek.net/2021-kia-sorento-turkiye-ye-gelecek-mi/ kapsıyor. Anatole France: En korkutucu akıl, delininkidir, diyor. BT’nin kendi hızlarında modernleşmesine olanak tanıyan ortak yönetim vardır. Biden: Enflasyonun sebebi Ukrayna’daki savaş. 2020 tarihinde Mynet mecrasında yayınlanmıştır. Halifesi Ömer, Dünya durdukça adaletinden dolayı ondan bahsedilecek. Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Dr. Fakat bağlam açısından, bu kavramları sorgulamanızda yarar var. Yeni medyanın yaygınlaşmasıyla ile beraber kontrol; mesaj yapandan alıcıya doğru yön değiştirmiştir. Bir vardık bir an ölüp gideceğiz. Giyim ve yaşam alanlarından detaylarla, dört stil sahibi kadının yaz sezonu için alışveriş listelerini inceliyoruz. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalındı zaman mutlaka uzman bir doktora başvurmak gerekmektedir.

yeni sorento ne zaman gelecek Hakkında Herkesin Bildiği, Sizin Bilmediğiniz 3 Şey

Genelde çok iyi rol yaptıkları için onları bir gün açık ettiğinizde ya da kendi orijinal karakterlerini sunduklarında yaşadığımız hayal kırıklığı çok büyük ve yıkıcı olabilir

Keyif aldığınız konulara daha fazla zaman ayırmanız söz konusu. Aynı anda iki yüksek lisans programının yürütülmesi YÖK tarafından kabul edilmemektedir. “Benim için babadan daha öteydi. Kayitli sermaye sistemini kabul etmis halka kapali aş. Bu da kadın ve seksen çocuğu arasında kıskançlık ve nefrete neden olur. Schürer, The Literature of the Jewish People in the Time of Jesus ed. 40 yaşından sonra aklım başıma geldi. Bir fiziksel disk 8TB olabilir. 2 milyon vatandaşa hizmet edecek metro saatte 44 bin yolcu taşıyacak. Yezidilik’te başlıca dinî görevler namaz, oruç, hac ve zekattan oluşur. Gizliliği artıran teknolojiye sahip ekran koruyucunuz olduğunda sadece ekranın karşısındaki kişi ekranı görebiliyor.

yeni sorento ne zaman gelecek Hakkında Hayat Kurtarıcı 7 İpucu

Kuşburnu Bitki mi Sebze mi

Çağdaş Tevrat uzmanlarının verdiği bilgiye göre ise cümle sayısı 5845’tir. Yonca yaprak uyuzu hastalığı: Bu hastalığa yakalanmış yonca yapraklarının üst yüzeylerinde, çok sayıda sarı renkte lekeler meydana gelir. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu. Omurgasız canlılarda kıkırdak ya da iskeletten oluşmuş bir kemik yapı yoktur. Platona göre insanlarla hayvanların ortak yanı iştahlarıdır. Yatış yapılması ve verilenler yerinde bence. Ek Yerleştirmeye, TYT puanı en az 150, AYT/YDT puanı en az 180 olan adaylar başvuru yapabilecek. Buna göre iman esasları Allah’a, meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine, âhiret gününe ve kadere inanmaktır. Çünkü inanın Yunanistan adaları öyle birkaç kere turlayınca bitmiyor. Bu konuyla ilgilenilmesi için Sakarya yetkili Ford bayii ne başvuruda bulundum incelemeler sonucu kararı aldım Ford’un bu kararı karşısında şaşkınım. Bu haklara dini, ırkı, dili ne olursa olsun herkes sahiptir. Kitlesel iletişimin ana araçları karasal ve uydu yayıncılığına dayanan televizyon, radyo, gazete, dergi, kitap, cep telefonlarını ve interneti içerir. Dünyamızdaki Okyanus İsimleri;Büyük okyanusAtlas okyanusuHint okyanusu. 44, 29 Kasım 2021 UTC. Bu web sitesinin içeriği yalnızca IPS İletişim Vakfı’nın sorumluluğundadır ve hiçbir biçimde SIDA’nın tutumunu yansıtmamaktadır. Sizde lisans eğitiminizden sonra akademik kariyer sürecine girmek istiyor ve nasıl yol alacağınızı tam olarak bilmiyorsanız bu yazımız tam da size göre. YouTube’da izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirmek ve saklamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey videonun adresini Free YouTube Download üzerine yapıştırmak. Onun haricindeki hersey olcusune goredi. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Istanbul Siyami Ersek Gögüs ve Kalp Hastanesi nerededir. Süleyman’ın yüzüğünün üst kısmına yer alarak bu peygamber bu yüzük sayesinde tarihte dünyaya hükmetmiştir. Kuruluk ve halsizlik genel şikayetlerdir tavsiyem kafanıza takmayın. Farz, vâcip veya nâfile türünden herhangi bir namazın geçerli sayılması için aranan şartlara sıhhat şartları denir. Ay çiçeği yağı, ay çekirdeklerinden elde edilmektedir. Çalışmalarda balık türünün 40. 51 KB, Downloads: 22. Yazı kaynağı : bilgi90. Leukemia Aşısı Feline Leukemia Virus’a karşı 10 Haftalık. Çıkardığınız zaman kaçmaya duvarlara çarpmaya başlayabilir. Subscribe to channels you love, create content of your own, share with friends, and watch on any device.

yeni sorento ne zaman gelecek Hakkında Bing'den Öğrenebileceğiniz 5 Ders

Gladyatörlerden, Milaslı Hasan’a Anadolu Parsı hepsine rağmen yaşıyor!

13 EWG Environmental Working Group, 2005. Üst tabakalı İsrailliler Asur’a sürgün edildikten sonra başka halklardan insanlar Samiriye yöresine getirildiler 2. Sülfürik asit; bir kimya terimidir. Google Play Hizmetler uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. Özellikle limon, elma, armut, kiraz, erik, ayva ve kayısı gibi meyvelerin olgunlaşmamış çekirdeğinde bulunan amigdalinadı verilen maddeyüksek miktarlarda alınırsa siyanür zehirlenmesineneden olabiliyor. Tersi oldu mu, işte böyle Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurundan olursun. Genellikle tedaviye başladıktan 1 2 ay sonra bile yanıt belirgin olmayabilir. Bu pH değeri oldukça yüksek asidik değerli asitlerde bulunmaktadır. 2 Ayda 8 Kilo Verdiren Yeşil Çay Limon Kürü. 00’dan itibaren öğrenebileceklerdir. Bu kısıtlamalar dışında siteye eklenmiş olan yorumlar sitede yayımlanır. Keşif yeteneği gelişmiş ve oldukça duyarlıdır. İş bulup giden mimar ve mühendisler var. Yazı kaynağı : ilk okul. Toplam Tasarrufunuz 0,00 TL. AVG AntiVirus Free Windows XP Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumak için popüler bir çözüm. Sağ üstte Diğer Diğer ve ardından Yer İşaretleri’ne dokunun. Şimdi bu d deki yedekleri nasıl kurtacam. “Uyandırmak için kaldır” özelliği, iPhone SE ve iPhone 6s veya daha yeni modellerde kullanılabilir olacakken, “Zengin bildirimler” özelliği ise iPhone 5s veya daha yeni modellerde, iPad Pro’da, iPad Air veya daha yeni modellerde ve iPad mini 2 veya daha yeni modellerde kullanılabilir olacak. Pişirdiğiniz sütü kabına koyun. Cenazesi büyük bir halk kalabalığının katıldığı büyük bir törenle kaldırıldı. Burada bir noktaya daha değinmek isterim. Com online deneyiminizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanır.

About us

Doğduğunda ona savaşlarda vurulup geri dönmeyen Amcasının adı olan Tahir adı verilir. Faz kontrol Yeşil Kuşak Uzmanlar 1. Dolayısı ile hiç bir ayırt ediciliği bulunmamaktadır. Lightning bağlantı noktasında bir cihazın sıvı algılaması durumunda , bir uyarı kullanıcıyı Lightning kablosunu çıkarması ve bağlantı noktasının kurumasına izin vermesi konusunda uyarır. Bu bölümde, tarayıcı yer imleri senkronize için 3 yolları diyorum. Peyzajın, özellikle toprağın, toprağın doğasının bir göstergesi şu yer adlarında bulunur: Masel ga, Maselgskaya, Maselgskaya Gora, Karelskaya Maselga, Morskaya Maselga yerleşim yerleri Kar. Hedefimiz bu sayıyı 2023 yılına kadar 18 milyon öğrenciye ulaştırmak. 2009’da petrol rafinerisi kurması için Çalık Holding’e verilen Adana’nın Yumurtalık ilçesindeki arazinin, rafine kurulamayınca rant alanına çevrilebileceği düşünülüyor. Veriler dağıtılmış bir birime taşındığında, dosyalar sıralı olarak yazılır bire bir hDD, sonra başka, sonra üçüncü vb. Mesaj attığın kişide BİP yüklü olduğuna emin misin. İstenmeyen programları kapatarak Windows 10’da belleği nasıl temizleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Merhaba, lise mezunuyum. Ve yeniden Shazamı açtığımda ilk defa yüklediğimdeki gibi bir ekran ile karşılaştım. Oysaki siz serbestsiniz daima, İşleri düşünemeye bilirsiniz; Hem artık siz yardım da ederiz. Aksine, yalnızca mineral taşıyan suyun aksi durumda olacağı aşağı akış etkilerini değiştirebilirler. Yüce Rabbimiz, Mukaddes Tuva Vadisi’nde Hz. Gevşek dahili bağlantılar, yazılımsal hata, ekranı bozabilecek sorunlardan sadece birkaçı. Ahlak ayrı bir şeydir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır.

Kalp Yetmezliği

Gerçi bu kapıların birinden çağrılan kimsenin diğer kapılardançağırılmaya ihtiyâcı yoktur ama, bu kapıların hepsinden çağrılacak kimseler devar mıdır. HalideEdib Adıvar Kalp Ağrısı Konu Özet İnceleme. Ağır hüloooğğğcu herif. Lütfen bir yol gösterin Teşekkürler. Ez to snena Ben Seni seviyorum zazaca seni ok seviyorum zazaca. Tahirü’l Mevlevi Olgun, a. Com ‘daki canlı skor otomatik olarak güncellenir ve bunu manuel olarak yapmanıza gerek yoktur. Çocuklarınıza verdiği yararlı bilgiler dışında, iyi bir insan olma erdemini en iyi şekilde öğretmeye çalışan Sevgili Öğretmeninize anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi vermek isterseniz, öğretmeninizin ismine, kişisel teşekkür mesajınıza ve fotoğrafınıza özel. Lütfen sitenin üst kısmındaki siyah duyuruyu okuyun. İzmir’de havlayan köpek cinayeti. Potasyum açısından da zengin bir gıda olan muz kolay sindirilmektedir. Kısa süreli bunu yapabilirsiniz iş verenin ihtiyacı olduğu için. Zigguratlar, mimari olarak Mısır piramitlerinin Mezopotamya’daki eşdeğeridir. İlaçların uçuğun başladığı ilk 1 2 gün içinde kullanılmaya başlanması önemli. Zira zina yapmak, bir hayasızlık olup çok kötü bir yoldur.

“Bugün Ne Pişirsem?” Derdine Çare Olacak 15 Kolay ve Nefis Tarif

Bağlaç ve Clause Yapılar. Bir yaprağın ömrü yaklaşık bir yıldır, ilkbaharda böbrekten çıkar ve ertesi yıl yenisi ile değiştirilir. Bu bahsettiğiniz Almanca veya Fransızca için B1 veya B2 belgesinin zorunluluğu yazmıyor ama klavuzda. Makaleye giden tam yol: İPhone haberleri » İPhone uygulamaları » WhatsApp, iPhone 4S üzerinde çalışmayı durdurur ve iOS 9 desteğini kaldırır. İzotretinoin ile tedavi edilen hastalarda depresyon, depresyon şiddetlendi, anksiyete, agresif eğilimler, ruh hali değişiklikleri, psikotik belirtiler ve çok nadiren intihar düşüncesi, intihar girişimleri ve intihar bildirilmiştir. Çünkü başlangıçtan beri Mesih İnancı’na direnip, Mesih’in geldiğine inanmayan Yahudiler’in, Mesih İnanlıları’na yaklaşıp onlarla anlaşmaları imkânsızdır. Parallel startete er Ende 2005 seine erste Solotournee mit Fatihland, für das er den Prix Pantheon 2006 Jurypreis gewann. Grup yöneticilerinin tüm grup üyeleri için tüm iletileri silme seçeneği vardır. Kömürle çalışacak santralın inşa edilmesi için Türkiye’nin verdiği karar; hem enerji hem de ekonomik politikası açısından önemli bir karar olmuştur” dedi. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0800 3140008 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi TÜFAM’ne bildiriniz. Masaüstüne sağ tıkla

Anıtkabir

Yoksa iş bulma şansınız olmaz. Inançların değeri, Inananların Dürüstlüğü ve yaptıklarıİyiliklerden geçer. Toprak meskenler dünyada karasal iklim bölgelerinde, ülkemizde ise Orta ve Güneydoğu Anadolu’da yaygındır. This article also deals with Covenant, Circumsion, Ark of Covenant, Menorah, Magen David, Wailling Wall, The Ten Commandment, Tabernacle, Temple of Jerusalem, Synagogue, Ro. Telefonu sabaha kadar şarjda bırakmanın herhangi bir zararı yok. Eğer, daha uzun bir boyun, var olan otlanma çizgisinin üzerine geçmek için cidden gerekli olsaydı, o zaman, dişiler bir müddet sonra açlıktan ölür ve zürafaların da soyu tükenirdi. Demir çelik tesisleri, çimento fabrikalrı, makina yapım kuruluşları önde gelir. Tercihen iş sözleşmesi ile vize alıp gitmenizi öneririm. Tel : 0216 391 06 80 17 Hat. Yiğit Özgür Orada Olabilirdim. Zâriyât: Başlangıçta bulutları oluşturan rüzgârlar, 2. Din hürriyeti; herkes için esas kabûl edilmiştir. Peki, Yılbaşı ağacı süslemek günah mı. Konum paylaşma özelliği Güney Kore’de desteklenmez ve yerel yasalar nedeniyle diğer bölgelerde de kullanılamayabilir. YÖKDİL ise genellikle yılda 2 defa yapılıyor. 1 Haftada 1 Ayda 10 cm Uzayabilir miyim. 1546’da Trent Konseyi’nde Jerome’un Vulgate çevirisi Roma Katolik Kilisesi tarafından Latin Kilisesi’ndeki tek gerçek ve resmi İncil olarak ilan edildi. Altı ay açıkta kaldıktan sonra 27 Mayıs 1960’da Ankara İlköğretim müfettişliğine atanır ve aynı yıl Efkar Tepesi adlı kitabı basılır. ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN. Bulduğum iyi ayarlardan biri. Tüyap ‘ tan İstanbul Havalimanı ‘na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Açık, kapalı ve çocuk havuzları dahil olmak üzere 10 adet havuz bulunmaktadır. 2017 için de hazırlar mısınız. UVK Ultra Virus Killer. Karada yaşayan bazı bitki türleri de tomurcuklanma ile çoğalmaktadır.

IP Adresi Nedir?

5% iron III oxide, may be used as an antipruritic agent. Cevabımız Pisagor Diğer adıyla Pythagoras tır. Geri Dönüşüm Kutusu’nda herhangi bir klasör varsa, bu dosyalar ve orijinal dosya adları da gösterilir. Sakarya Savaşı sırasında onbaşı, daha sonra üst çavuş olmuştur Tong Yabgu, t. Karısı Hera oldukça kıskanç ve kindar bir kadındı. Örneğin, bilgisayarın neredeyse tüm kaynaklarını tüketen çok ağır ve saldırgan bir antivirüs. Onur Tan’ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon ilk bölümünde dizide; Fahri karakterini canlandıran Kenan Çoban, Özlem karakterini canlandıran Selin Işık ve Faruk karakterini canlandıran Mert Öğüt senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Anatoli Nüfusu – 9,798.

12 13 Ağustos Perseid Göktaşı Yağmuru Nasıl Ve Nereden İzlenir?

Bu anlamda Tora, Pentateuch veya Musa’nın Beş Kitabı ile aynı anlama gelir. Gel öpeyim de geçsin. İnsanlarda yapılan in vivo çalışmalar, izotretinoinin sistemik oral uygulanmasını takiben insan plazmasında tanımlanan üç ana metabolitin 4 okso izotretinoin, retinoik asit tretinoin ve 4 okso retinoik asit 4 okso tretinoin olduğunu göstermiştir. This won’t take long. Kocaman dikenleriyle dünyayı süsleyen deli ağacımız Naciye gibi. Bu yüzden aşağıdaki bilgilerle birebir olmayabilir. Evime getirdigim kadın inanın sevgiye aşka güzel bir yuvaya ve aileye okadar muhtaç kalmiski. O kadar yakın ki sadece 3 saatte İstanbul’dan İpsala Sınır Kapısı’na ulaşabiliyorsunuz. Masum sevgi kadar güzel aşk sözleri sayfamızda Sayfası en özel ve anlamlı kısa uzun farketmeden okuyabilir Aşk mesajları şiirleri sevgililerin birbirlerine duydukları biricik aşkınıza yollayabilirsiniz. Evinizi ve ailenizi korumak için evinizde yıldırımdan korunma sistemi kurabilirsiniz. İngiliz romanı geleneklerine uygun yapıtlarında Türk toplumunun geçirdiği evrimi, bu evrim sürecindeki çatışmaları, kendi deneyim ve gözlemlerine dayanarak sergilemiştir. Teşekkür etmek, lütfen demek bu ülke insanı için oldukça önemlidir. Oğuzeli arası kaç km, iller, mahalleler veya ilçeler arası mesafe nedir. Athena en sevdiği çocuğudur. Ek olarak FMRP, klinik deneylerden geçen bir dizi ilaç tarafından hedeflenen çeşitli sinyal yollarında yer almıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.